alja
10 بهمن 1401 - 17:27

جایگاه نخست البرز در پرداخت تسهیلات رونق تولید

کرج- مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: در طول سه سال اخیر، استان البرز جایگاه نخست پرداخت تسهیلات رونق تولید را در سطح کشور به خود اختصاص داده است

به گزارش خبرنگار مهر، رامین ربیعی ظهر دوشنبه در جمع صنعتگران و تولیدکنندگان بزرگ استان البرز با اشاره به رویکرد حمایتی ویژه دولت سیزدهم از صنایع کشور گفت: خوشبختانه همه مسئولان استان البرز با همین نگاه و با هدایت ویژه عبدالهی استاندار البرز همه توان خود را برای حمایت از صنایع استان به کار بسته‌اند.

وی تصریح کرد: در همین چارچوب و در طول سه سال اخیر، استان البرز جایگاه نخست پرداخت تسهیلات رونق تولید را در سطح کشور به خود اختصاص داده است و حجم پرداختی تسهیلات در یکسال گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل از جهش قابل توجهی برخوردار شده است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز تصریح کرد: خوشبختانه همنوایی و همراهی خوبی میان تشکل‌ها و انجمن‌های صنعتی از جمله خانه صمت و اتاق بازرگانی با اداره کل صنعت، معدن و تجارت و سایر دستگاه‌های اجرایی استان به وجود آمده و ظرفیت‌های مشورتی و تخصصی فعالان بخش خصوصی در روند تصمیم گیری ها به صورت حداکثری مورد توجه قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: از نتایج عمده شکل‌گیری همکاری اثربخش میان بخش خصوصی و بخش دولتی در استان البرز، تحقق بیش از ۹۰ درصدی مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1008177